Nomiris

cilvēks – laika maiņa, liela laime tirdzniecībā, veselība un ilgs mūžs, arī satikties ar sen neredzētu draugu… draugs- laika maiņa… vecāki- laime… dzīvs- laime, vēlēšanās piepildīsies… atdzīvojas un sāk runāt- labs sapnis, noskaidrosies kāds pārpratums… māti redzēt un ar to runāt – vairāk uzmanības jāveltī veselībai, dažiem – labklājība…tēvu redzēt un arto runāt— jāpārdomā kāda iesākta lieta, dažiem – gods… brāli redzēt un arto runāt- kāds gaida palīdzību… tuvinieks – zaudējumi, art jāiztur kāds pārbaudījums vai jāšķiras no ģimenes, arī kāds saslims… radinieks- sapnis brīdina neko nevienam neaizdot, jo to dabūt atpakaļ nebūs cerību, an prieks… sk. ari Mironis.

3 thoughts on “Nomiris

  1. Sapnī redzēju,ka gāju cauri kapiem,bet cilvēki nebija zem zemes,viņi mētājās kur pagadās.tur bija līgavas,līgavaiņi un bērni.

  2. Es redzēju, ka mana draudzene ir nomirusi, mašīnā, bet ne avārijā…ārkārtīgi sabijos…vai drauga nāve kaut ko speciālu nozīmē?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>